windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android OnePlus Urzadzenia

Na tych smartfonach OnePlus nie przetestujesz już nowego Androida!

OnePlus znany jest z tego, że dość długo wspiera pod względem aktualizacji oprogramowania swoje produkty. Całkiem niedawno na rynku zadebiutowały OnePlus 8 i 8 Pro i zapewne z tego powodu koncern wycofuje właśnie dwa starsze modele z programu otwartych beta testów systemu Android. Warto zaznaczyć, że taka decyzja nie jest jednoznaczna z zakończeniem wsparcia dla tych słuchawek.

OnePlus zamyka otwarte beta testy Androida dla dwóch modeli!

Z programu otwartych beta testów Androida wycofane zostały OnePlus 6 oraz OnePlus 6T. Decyzja ta nie oznacza jednak, że nie doczekają one aktualizacji do Androida 11. Są to bowiem nadal świetnie wyposażone i bardzo wydajne smartfony, które można kupić za całkiem przyzwoite pieniądze. Jeśli nawet wspomniane słuchawki miałyby nie doczekać w przyszłym roku aktualizacji samego systemu, to z pewnością jeszcze przez dłuższy czas OnePlus będzie raczył ich właścicieli poprawkami bezpieczeństwa dzięki którym nadal warto będzie korzystać z tych urządzeń na co dzień. Kupno flagowego smartfona to poważna inwestycja i każdy kto wydaje niemałe pieniądze na takie wysokiej klasy urządzenie oczekuje, że będzie ono wspierane dość długo i ze będziemy mogli liczyć na jego bezproblemową i co najważniejsze – bezpieczną pracę. Często wykorzystujemy bowiem takie smartfony w zastosowaniach służbowych.

A czy Wy korzystacie z produktów OnePlus na co dzień? Dajcie koniecznie znać czy smartfony od tego koncernu spełniają Wasze oczekiwania. Oxygen OS uznawany jest za jedną z najlepszych i najbardziej niezawodnych nakładek na system Android. Czy podzielacie tę opinię?

Źródło: Phone Arena