windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Problem naprawiony? Wyczekiwana łatka dla Galaxy S20 Ultra już jest!

Samsung ostatnimi czasy ma spore problemy z dostarczaniem bezproblemowych aktualizacji dla swoich smartfonów. Przekonali się o tym właściciele modeli Galaxy Note 9, Galaxy A70 oraz ostatnio – Galaxy S20 Ultra. Nie dziwię się, że w tej kwestii na producenta wylała się w Internecie fala hejtu. Każda nowa paczka oprogramowania powinna być bowiem dokładnie sprawdzona zanim trafi na serwery. W tych przypadkach ktoś po prostu nie wywiązał się ze swoich obowiązków. Na szczęście mamy dobre wieści dla fanów najmocniejszego, tegorocznego flagowca z Korei!

Samsung naprawia błędy. Ważna aktualizacja już jest!

Przypomnijmy – ostatnia aktualizacja dla smartfonów Galaxy S20 Ultra sprawiała problemy w przypadku pracy ekranu. Kolory były mocno przekłamane, na wyświetlaczu pojawiały się pasy i migotania. To niedopuszczalne w przypadku urządzenia kosztującego kilka tysięcy złotych. Samsung szybko wychwycił negatywne opinie użytkowników i zabrał się za przygotowanie odpowiedniej łatki usuwającej problemy z urządzeń, na których zaczęły one występować. Jeśli napotkaliście na wymienione problemy, to mamy dobrą wiadomość! Aktualizacja naprawcza powinna lada moment zagościć na Waszych smartfonach. Co ciekawe, Samsung zabrał się już także do podobnych działań w przypadku pozostałych urządzeń, w tym wspomnianych przeze mnie modeli Galaxy Note 9 oraz Galaxy A70. Oby trafiły na serwery w równie szybkim tempie.

Mam nadzieję, że koncern z Korei wyciągnie wnioski z tej serii wpadek i że będzie się starał by podobne problemy nie pojawiały się w przyszłości. Błąd zawsze można popełnić bardzo łatwo. Trudniej jednak wynagrodzić zawód klientom, którzy zaufali marce, a następnie mieli problemy z jej produktami. W końcu wydając niemałe pieniądze na elektronikę chcemy, by służyła nam bezproblemowo.

Źródło: Gizmochina