windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy Note 20 na renderach! Wygląda obłędnie!

Samsung jest niekwestionowanym liderem rynku smartfonów pracujących pod kontrolą Androida. Jednak by zachować tą mocną pozycję, musi starać się o to, by stale przyciągać do swoich produktów nowych klientów – także do najdroższych, flagowych smartfonów. Najbliższą, ważną premierą koncernu z Korei będzie model Galaxy Note 20, Na wstępnych renderach prezentuje się on zjawiskowo!

Galaxy Note 20 jest piękny! A co ze specyfikacją?

Wzornictwo Samsunga Galaxy Note 20 można było przewidzieć – będzie on nawiązywał pod tym względem do najnowszych modeli z rodziny Galaxy wydanych w tym roku. Warto jednak zawuażyć, że urządzenie będzie cechował naprawdę ciekawy wpółczynnik screen-to-body ratio – jeden z najlepszych na rynku. Ponadto możemy liczyć na obecność wydajnej baterii o pojemności 4000 mAh. W kwestii ekranu raczej na pewno koncern z Korei postawi na rozwiązanie o przekątnej niemal 7 cali i odświeżaniu 120Hz. Natomiast w przypadku procesora mogą być rozczarowani fani Exynosa. Samsung może bowiem zdecydować się na obedność układu identycznego jak w przypadku Galaxy S20. Trudno spodziewać się bowiem, że w skutek hejtu ze strony użytkowników nagle Korańczycy zdecydują się na masowy montaż Snapdragonów w swoich flagowcach.

Z pewnością kolejne tygodnie przyniosą nam bardziej szczegółowe informacje związane z nadchodzącą, nową generacją „notatników” od Samsunga. W końcu premiera coraz bliżej – tradycyjnie powinna mieć miejsce w sierpniu. Cóż – pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na przecieki.

Źródło: Tom’s Guide