windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Ciekawostki Samsung Urzadzenia

Samsung wycofuje szkodliwą aktualizacje – tylko co dalej?

Kilka dni temu zwracaliśmy Waszą uwagę na feralną aktualizację dedykowaną smartfonowi Samsung Galaxy S20 Ultra, która powodowała dość odczuwalny dyskomfort w codziennym użytkowaniu tego urządzenia ze względu na cuda, które wyczyniała z jego ekranem. Jak się okazuje, koncern z Korei wycofał już problematyczne pliki ze swoich serwerów. Czy to koniec problemów?

Smartfony Galaxy S20 Ultra są już bezpieczne!

Waszym flagowcom za grube tysiące złotych już nic nie grozi. Nie pobierzecie przez przypadek feralnej aktualizacji i nie będziecie mieć problemów z ekranami. Co jednak z właścicielami tych egzemplarzy smartfona, na których zagościła już problemowa paczka danych? Samsung nie chce ich pozostawić z problemem (a wręcz nie powinien!). Prowadzone są obecnie prace nad specjalną łatką, która przywraca prawidłowe funkcjonowanie wyświetlaczy Samsunga Galaxy S20 Ultra. Musimy się jednak uzbroić w jeszcze trochę cierpliwości – programiści koncernu chcą mieć pewność, że tym razem w kwestii aktualizacji oprogramowania wszystko przebiegnie totalnie bezproblemowo.

Użytkownicy smartfonów Galaxy mocno hejtują Samsunga za niedopatrzenia przy wdrożeniu aktualizacji. Trudno się im dziwić. Wydając kilka tysięcy złotych na urządzenie, które często jest dla nas także narzędziem pracy mamy prawo oczekiwać, że aktualizacje jego oprogramowania będą przebiegały bezproblemowo. Takie wdrożenia powinni nam także zapewniać producenci – poprzez skrupulatne testy oprogramowania nim trafi ono na nasze urządzenia.

Bardzo łatwo popaść w niełaskę użytkowników, prawda? Dużo trudniej przychodzi natomiast zmazanie negatywnego wrażenia i niesmaku pozostawionego po takich sytuacjach, jak wspomniana w tekście. Mam nadzieję i trzymam kciuki za to, by podobne problemy Samsungowi już się nie przytrafiały. A czy Wam zdarzały się już problemy ze smartfonami po przeprowadzeniu aktualizacji?

Źródło: SamMobile