windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Kolejna rewolucja w InPost? Lodówkomaty w pierwszych miastach!

InPost lubi stawiać na rewolucyjne rozwiązania. Paczkomaty zdołały podbić już całą Polskę. W wybranych miastach zaczynają się pojawiać urządzenia, w których można będzie nadawać korespondencję urzędową. To jednak nie koniec ekspansji InPostu. Na terenie aglomeracji warszawskiej oraz krakowskiej pojawiły się bowiem pierwsze Lodówkomaty. Dlaczego to ważne wydarzenie?

Lodówkomaty zapewną świeżość zakupów spożywczych dokonywanych online!

Pandemia zmusza nas często do dokonywania zakupów w trybie online – także tych spożywczych. Problem w tym, że temperatura z racji pory roku wzrasta i pojawia sie problem z dostarczeniem wspomnianych zakupów w stanie zdatnym do spożycia. Na przeciw owym komplikacjom wychodzi InPost ze swoimi Lodówkomatami. Możemy do nich zamówić mrożonki, warzywa i owoce, nabiał, chleb ciasta i torty, artykuły farmaceutyczne, kosmetyki i kwiaty. Taki Lodówkomat podzielony jest pod względem utrzymywanych temperatur na trzy strefy – najcieplejszą na samej górze, w której temperatura wynosi 16 st. C, po środku strefę średnią z temperaturą 4 st. C, i na samym dole strefę dedykowaną mrożonkom z temperaturą -18 st. C.

Czy Lodówkomaty przyjmą się w naszym kraju na szerszą skalę? Trudno to w tej chwili oceniać. Na pewno będą pomocne dla tych osób, które chcą uniknąć dokonywania zakupów w marketach i odbierać je po pracy. Na razie ich dostępność jest bardzo ograniczona. Nie wykluczone jednak, że w ciągu nadchodzących tygodni Lodówkomaty pojawią się w nowych lokalizacjach. A co Wy myślicie o takim rozwiązaniu?