windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Linia Galaxy M wejdzie do Polski! Wiemy który model skradnie serca w naszym kraju!

Samsung poza flagowcami stawiał do tej pory w naszym kraju na linię Galaxy A, która zdobyła serca dość sporej grupy entuzjastów nad Wisłą. Jak się jednak okazuje, nie wystarcza to do skutecznej rywalizacji z urządzeniami chińskich producentów. Do naszego kraju trafi więc rodzina świetnych, niskobudżetowych smartfonów Galaxy M. Czy to będą murowane hity?

Na pierwszy ogień Galaxy M21!

Pierwszym smartfonem z rodziny Galaxy M, który trafi do Polski będzie Galaxy M21. Wyceniony zostanie najprawdopodobniej na około 1099 złotych, a w tej cenie zaoferuje nam naprawdę sporo! Wystarczy wspomnieć o potężnej baterii 6000 mAh czy ekranie Infinity-U o rozdzielczości FullHD+. Ponadto możemy liczyć na obecność procesora Exynos 9611, 4 GB RAM, 64 GB pamięci na pliki czy potrójnego aparatu (48 MP + 8 MP + 2 MP). Nie zabraknie też złącza jack 3,5 mm, USB typu C, czytnika linii papilarnych, Androida 10 na start i podobo – NFC. Całość prezentuje się więc bardzo zachęcająco.

Galaxy M21 trafić ma na polskie półki sklepowe na przełomie kwietnia i maja. Jestem przekonany, że ten model Samsunga odniesie sprzedażowy sukces. Zapewne jego wyściowa cena szybko ulegnie obniżeniu, a i na pewno chętnie będzie oferowany przez naszych operatorów komórkowych w przystępnych planach abonamentowych. Pozostaje czekać na premierę smartfona w naszym kraju!