windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Dragonist wróci do gry! A co z Bestceną?

Kilkanaście tygodni temu wspominaliśmy Wam o aferze jaka zatrzęsła sklepami Dragonist oraz Bestcena. Do siedzib tych podmiotów wkroczyli urzędnicy skarbowi wraz z CBŚP w celu wyjaśnienia nieprawidłowości związanych z odprowadzaniem podatku VAT. Od tego czasu klienci wymienionych sklepów nie mogli w nich kupować kolejnych urządzeń a ich strony internetowe wyświetlały komunikaty o problemach. Dziś natomiast trafiły do nas kolejne wieści w sprawie Dragonista i Bestceny właśnie.

Dragonist wróci do gry. Bestcena niekoniecznie!

W sieci pojawiły się wieści związane z dalszymi losami sklepu internetowego Dragonist. Jego przedstawiciele informują, że sklep wznowi działalność. Aktualnie trwają prace związane z ustaleniem modelu w jakim będzie funkcjonował. Jednocześnie władze Dragonist zapewniają, że sklep cały czas rozpatruje zwroty i reklamacje a z konsultanami można się kontaktować przez Facebooka oraz drogą mailową. Nie można natomiast dokonać na stronie nowych zakupów. Bestcena natomiast nadal milczy. W sieci nadal wyświetlana jest stara informacja wskazująca na problemy z którymi boryka się sklep, a jego fanpage na Facebooku z niewiadomych przyczyn został usunięty. Czy to definitywny koniec działalności? Biorąc pod uwagę kłopoty, w jakie wpakowali się właściciele sklepu to może być to całkiem realny scenariusz.

To całkiem mozliwe. Fani Bestceny muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze wieści w kwestii jej przyszłości. Jeśli natomiast chodzi o Dragonista – trudno w tej chwili ocenić czy przetrwa na rynku. Wszystko będzie zależało od tego jaki model biznesowy przyjmie. A czy Wam zdarzało się kupować elektronikę w którymś z wymienionych sklepów?

Źródło: Dragonist, Bestcena