windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Allegro pomaga seniorom! Wsparcie w zakupach już dostępne!

Allegro to najpopularniejszy serwis zakupowy w Polsce. Nie da się ukryć, że w związku z pandemią koronawirusa przechodzi on ogromne oblężenie. Zakupy online są bowiem o wiele bezpieczniejszym rozwiązaniem niż osobiste fatygowanie się do sklepu. W tym trudnym okresie szczególnie chcemy chronić naszych seniorów i to właśnie z myślą o nich wystartował program Allegro dla Seniorów. Co warto o nim wiedzieć?

Allegro pomaga seniorom, by zakupy były łatwiejsze!

Cała akcja potrwa do 30 czerwca. W jej trakcie nasi seniorzy mający problemy z dokonywaniem zakupów online będą mogli skorzystać z pomocy konsultantów Allegro, którzy pomogą przebrnąć przez proces kompletowania koszyka zakupowego, ustalenia warunków dostawy oraz wyboru i dokonania płatności za zakupy. Pomoc udzielana będzie także w zakresie samego zakładania konta w serwisie Allegro. Infolinia Allegro dla seniorów jest czynna codziennie w godzinach od 8:00 do 20:00 (włączając w to weekendy). Możemy się do niej dodzwonić pod numerem 616 271 777. Allegro zapewnia, że konsultanci są bardzo cierpliwi i przeszkoleni pod kątem obsługi osób, którym z wielkim trudem przychodzi na co dzień korzystanie z Internetu.

Dajcie koniecznie znać co myślicie o inicjatywie od Allegro. Moim zdaniem to świetny pomysł i ogromny ukłon w stronę naszych rodziców i dziadków, dla których okres pandemii jest szczególnie groźny. Warto żebyśmy zadbali o to, by zostali oni w domu i najważniejszych zakupów – o ile sami nie możemy ich im dostarczyć – dokonywali online. To w tej chwili najbezpieczniejszy sposób na uzupełnianie domowych zapasów.

Źródło: Allegro