windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki

Yanosik ma dość monopolu i otworzy swój serwis z ogłoszeniami! Powitajcie Autoplac!

Zagłębiałem się kiedyś w branżę motoryzacyjną i pamiętam do dziś osoby narzekające na monopol OtoMoto w kwestii publikowania ogłoszeń o sprzedaży samochodów. Co prawda zdarza się, że publikujemy je w innych serwisach (Allegro, OLX, Facebook), jednak tam nie mają takiej siły przebicia. Z pomocą przychodzi od dziś Yanosik ze swoim nowym projektem Autoplac. Co warto o nim wiedzieć?

Ciekawa alternatywa wobec monopolisty!

Z pozoru mamy do czynienia z kolejnym serwisem ogłoszeniowym, jakich w sieci już trochę mamy. Jak się jednak okazuje, Autoplac wyróżnia na tle konkurencji kilka ciekawych rozwiązań. Po pierwsze – dodawanie ogłoszeń w serwisie jest darmowe. Ponadto przy dodawaniu ogłoszenia podajemy dane takie, jak zweryfikowany nr VIN, przebieg z bazy CEPiK czy wyniki ostatniego przeglądu. Oczywiście nim Autoplac zagrozi konkurencji, minie trochę czasu. Cieszy jednak fakt, że gigantom branży zaczyna wyrastać konkurencja. Czy marka Yanosik pomoże w promowaniu nowej usługi? Z pewnością tak.

Jeśli mieliście okazję zajrzeć do Autoplac, to koniecznie dajcie znać, czy Waszym zdaniem prezentuje się przejrzyście i przystępnie. Czekamy też na Wasze opinie w innej kwestii – czy nowe serwisy tego typu są nam potrzebne i przyczynią się do poprawy sytuacji i pozytywnej – dla nas – konkurencji na rynku usług ogłoszeń online.

Źródło: informacja prasowa