windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Urzadzenia

OnePlus 8 oficjalnie zaprezentowany. Czy na takiego flagowca czekaliśmy?

OnePlus 8 to jeden z najbardziej wyczekiwanych – w najbliższym czasie – smartfonów z górnej półki. Nic więc dziwnego w tym, że większość fanów marki wyczekuje z niecierpliwością jakichkolwiek oficjalnych wieści związanych z tym urządzeniem. Jak się okazuje, producent właśnie uchylił nam rąbka tajemnicy po to by zaspokoić naszą ciekawość ale i by zaostrzyć nasze apetyty przed premierą.

OnePlus 8 ukazany na oficjalnym teaserze!

Urządzenie zostało nam zaprezentowane w zjawiskowym kolorze Glacial Green. Muszę przyznać, że dawno nie widziałem kolorystyki aż tak pasującej do nowoczesnego smartfona. OnePlus tym samym po raz kolejny udowadnia, że ma spore pojęcie w kwestii projektowania ekskluzywnych urządzeń mobilnych. I mam nadzieję, że w tej kwestii koncern nas nie zawiedzie i nie postawi na urządzenia stylistycznie zbliżone do – nie ukrywajmy – nudnych pod tym względem flagowców od Samsunga, Huawei czy Google. Jeśli w kwestii stylistyki OnePlus pójdzie swoją drogą, to użytkownicy na pewno bardzo to docenią. Kwestią podzespołów natomiast nie musimy się martwić. Koncern w tej kwestii od zawsze stawia na absolutnie topowe rozwiązania. OnePlus 8 wyposażony zostanie m.in. w ekran o przekątnej 6,5 cala i występować będzie w sprzedaży w wariantach 6/128, 8/128 oraz 12/256 GB. Zdjęcia wykonamy za pośrednictwem trzech obiektywów aparatu – 48 MP, 16 MP i 2 MP. Nie mogło także zabraknąć pojemnej baterii 4000 mAh (co powoli staje się standardem) ze wsparciem dla szybkiego ładowania WarpCharge 30T z mocą 30W.

Mam nadzieję, że z nadchodzącej premiery od OnePlus będziemy zadowoleni. Dajcie koniecznie znać w komentarzach czy korzystacie z urządzeń tego producenta i czy jesteście z nich zadowoleni. A może odkładacie już pieniądze na zakup OnePlusa 8? Zapraszamy do dyskusji!

Źródło: OnePlus