windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Gry

Climate Mission 3D – na wyłączność tylko dla Nokii Lumii

Climate Mission 3D to pierwszy z zapowiadanych, ekskluzywnych tytułów jaki Nokia zdecydowała się wydać dla serii Lumia. Przyznać trzeba, że debiut jest udany. Ci z was, którzy do niedawna byli posiadaczami telefonów z Symbianem prawdopodobnie pamiętają ten tytuł, gra ta była jedną z najbardziej rozpoznawanych produkcji na tę platformę.
Wydaje się, że Nokia chce przywrócić swoje stare dobre tytuły i sprawić by na Windows Phone były równie popularne. Pierwszy tytuł Climate Mission 3D na Windows Phone przynosi ładną grafikę 3D oraz intuicyjny system gry, który pozwala kontrolować mrówki, tworzyć lodowce i hodować drzewa owocowe. Celem gry jest uniknięcie globalnego ocieplenia na całym świecie. Na mapie dostępne mamy różne lokalizacje, które borykają się z problemami klimatycznymi. Wykonując w nich misje przyczyniamy się do obniżenia globalnego ocieplenia, które wyświetlane jest na termometrze na ekranie. Wygrywamy wtedy, gdy słupek termometru opadnie całkowicie. Poniżej gameplay na Lumii 900 przygotowany przez redaktorów wpcentral.com:

Climate Mission 3D
Climate Mission 3D

Climate Mission 3D to świetny zabójca czasu kiedy jedziemy autobusem do szkoły/pracy czy stoimy w długiej kolejce:) Gra jest oczywiście bezpłatna i jak wspomniałem wcześniej dostępna jedynie na telefony Nokia z serii Lumia. Pobrać ją można bezpośrednio z Marketplace w telefonie lub skanując poniższy QR Code:
qr climate mission
qr climate mission

PS. Warto również wspomnieć, że gra posiada również polską wersję językową.