windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Ciekawostki Samsung Urzadzenia

Ktoś tu ma problemy z aktualizacjami! Tym razem Samsung pogrąża nowego flagowca!

Zaledwie kilka dni temu wspominaliśmy Wam o tym, że Samsung wydał wadliwe aktualizacje dla smartfonów Galaxy Note 9 oraz Galaxy A70. Liczyłem na to, że koncern z Korei wyciągnie wnioski z tych poważnych wpadek i będzie bardzo ostrożny przy udostępnianiu kolejnych wersji oprogramowania dla swoich pozostałych produktów. Tak się jednak nie stało. Dziś dotarły do nas wieści wskazujące na to, że najnowsze poprawki dla Samsunga Galaxy S20 Ultra mogą zakłócić prawidłową pracę tego flagowca!

Po raz kolejny obrywa ekran flagowego smartfona!

Serwis PhoheArena informuje, że po ostatniej aktualizacji zawierającej m.in. aktualne poprawki bezpieczeństwa Samsungi Galaxy S20 Ultra zaczynają borykać się z podobnymi problemami, jakich uświadczyli ostatnio właściciele Galaxy Note 9. Uszkodzeniu ulega ekran smartfona. Użytkownicy Galaxy S20 Ultra skarżą się na forach na różne problemy w tej kwestii. Na losowych urządzeniach samoczynnej zmianie ulega rozdzielczość ekranu, na innych z kolei następuje przewartościowanie koloru zielonego, bądź na ekranie pojawiają się szare paski w trakcie zmiany poziomu jasności. Samsung wie o problemach i pracuje nad poprawką niwelującą niedogodności. Pozostaje mieć nadzieję, że zostanie ona udostępniona jak najszybciej!

Samsung notuje ostatnimi czasy poważne problemy z udostępnianiem aktualizacji Androida dla kolejnych urządzeń. Ktoś w Korei musi pójść po rozum do głowy, bo takie działania mogą zniechęcić fanów Galaxy do kupna kolejnych urządzeń z taj linii. A czy Wy napotkaliście na podobe problemy po aktualizacji Waszych smartfonów?

Źródło: PhoneArena