windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

I znów problemy u Samsunga! Kolejny smartfon z problemami po aktualizacji!

Samsung niestety ostatnimi czasy napotyka na dość spore problemy z aktualizacjami udostępnianymi dla swoich produktów. Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że marcowa aktualizacja zawierająca poprawki bezpieczeństwa może uszkodzić niektóre egzemplarze Samsunga Galaxy Note 9. Dziś natomiast trafiły do nas podobne wieści związane tym razem z nowszym modelem – Galaxy A70.

Samsung Galaxy A70 ze sporymi problemami!

Cała afera jest powiązana z aktualizacją Samsunga Galaxy A70 do Androida 10. W tej chwili pobranie nowej wersji oprogramowania dla tego smartfona może się skończyć jego wizytą w serwisie. Z jakiego powodu? Już tłumaczę. Galaxy A70 w zależności od partii produkcyjnej korzysta z różnych płytek drukowanych. Różnice zauważane są w sekcjach odpowiedzialnych za sterowanie wyświetlaczem i system ładowania akumulatora. Niestety najprawdopodobniej zapomnieli o tym sami programiści Samsunga i przygotowana przez nich aktualizacja nie uwzględnia różnic między wspomnianymi płytkami. Dlatego też w takiej sytuacji system uniemożliwi nam włączenie smartfona, a powstałą awarię będą musieli usunąć pracownicy serwisu koncernu z Korei.

Jeśli więc jesteście właścicielami Samsunga Galaxy A70 to warto wstrzymać się z instalowaniem aktualizacji do momentu rozwiązania problemu przez programistów z Korei. A może udało się Wam zainstalować Androida 10 z pominięciem przedstawionego problemu? Jeśli tak, to koniecznie pochwalcie się nam tym faktem w komentarzach!

Źródło: SamMobile