windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Steam

Warto w weekend zajrzeć na Steam – Sekiro, Hitman oraz CodeVein w dobrych cenach

Spore grono graczy przyzwyczaiło się już do weekendowych ofert na Steam, a tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zajrzeć na tę platformę w tym tygodniu zachęcić mogą ciekawe, weekendowe przeceny i darmowe dni z serią Hitman.

Na początek coś dla fanów gier souls like. Sekiro: Shadows Die Twice, czyli gra roku 2019 przeceniona została o 35%. Nabyć ją można aktualnie za 165 zł. Kolejny souls like CodeVein jest do nabycia za 119 zł po 40% obniżce.

Warto wspomnieć o serii Hitman, która aż do poniedziałku do godziny 19 będzie bezpłatna. Ten szpiegowski thriller z pewnością wciągnie was na wiele godzin podczas długiego, świątecznego weekendu.

W kolekcji gier przecenionych znajdzie się również coś polskiej produkcji. Survival o otwartym świecie Green Hell, nabędziecie za około 67 zł.

To nie koniec ciekawych ofert na Steam. W promocji znajdziecie również Kingdom Come Deliverance, Civilization VI, No Man’s Sky czy wielokrotnie nagradzaną grę Subnautica.

Jeżeli w planach na nadchodzący weekend macie wirtualną rozrywkę, warto zapoznać się z ofertą Steam, nie będziecie rozczarowani.