windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Google iOS

Nowe szaty Google Fit! Teraz wygodniej zadbasz o zdrowie!

Aplikacje wspierające naszą codzienną aktywność są przez nas coraz chętniej instalowane na naszych smartfonach. Taką propozycję ma w swojej ofercie także koncern z Mountain View. Mowa oczywiście o Google Fit, które doczekało się właśnie odczuwalnych zmian w interfejsie. Jakich? Postanowiłem poświęcić im kilka słów.

Google Fit z odświeżoną szatą graficzną. Zmiany na plus!

Aplikacja uzyskała odświeżony interfejs. Po zmianach prezentuje się bardziej estetycznie i czytelnie. Nie mówimy oczywiście o zmianach rewolucyjnych, tylko o takich, które uczynią korzystanie z Google Fit jeszcze wygodniejszym. Apka doczekała się też ważnej zmiany od strony funkcjonalnej. Liczba minut aktywności w centralnym punkcie ekranu została zastąpiona ilością przebytych kroków. Informacja o czasie aktywności została natomiast przeniesioną w inne miejsce. Nie mogło też zabraknąć akcentu związanego z aktualnie panującą sytuacją. Są to porady od WHO pomagające w przetrwaniu trudnego dla nas wszystkich okresu pandemii. Najwyraźniej Google uznało że mogą być dla nas przydatne.

Dajcie koniecznie znać w jaki sposób Wy pracujecie nad formą w tym trudnym okresie, w którym ciężko ruszyć się gdziekolwiek z domu. Ja przyznaję się bez bicia, że dopiero po ustaniu pandemii wrócę do biegania. Moja małżonka natomiast już zabrała się za intensywne ćwiczenia. Zapraszam Was do dyskusji w komentarzach!

Źródło: Google