windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki iOS Windows 10

WhatsApp wkrótce ze świetnymi nowościami! Jakie funkcje zmierzają do aplikacji?

WhatsApp to jeden z najpopularniejszych komunikatorów na rynku. Korzystają z niego miliony użytkowników na całym świecie. Dlatego właśnie programiści Facebooka regularnie wprowadzają do owej aplikacji nowe, przydatne funkcje. Nie inaczej jest i tym razem. WhatsApp zostanie wzbogacony o fenomenalne nowości, na które przyszło nam czekać dość długo!

Nowości trafiają do bety WhatsApp!

Najważniejsza z nowych funkcji to zaawansowane wyszukiwanie. Pozwoli nam ono na wygodniejsze i szersze przeszukiwanie konwersacji pod kątem treści wiadomości, zdjęć, dokumentów czy plików GIF. Ponadto programiści Facebooka wprowadzą do komunikatora funkcję związaną z oszczędzaniem pakietu internetowego. Z poziomu ustawień bowiem będzie możliwe wyłączenie automatycznego pobierania multimediów w konwersacjach. Ostatnią z nowości jest możliwość zabezpieczania kopii zapasowych WhatsApp hasłem. Co ciekawe, samo hasło nie będzie przechowywane na serwerach i w naszym urządzeniu. Jeśli więc zapomnimy nasze hasło, to nie uzyskamy już dostępu do zarchiwizowanych danych.

Nowości prezentują się naprawdę ciekawie i teraz będą intensywnie testowane. Jeśli nie będą sprawiały problemów, to powinny trafić do stabilnej wersji komunikatora jeszcze w tym miesiącu. Czekamy z niecierpliwością na możliwość skorzystania z nich!

Źródło: PhoneArena