windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Samsung

Samsung Internet znów udoskonalony! Czy to najlepsza przeglądarka mobilna?

Samsung Internet to chyba najlepsza w tej chwili przeglądarka dedykowana urządzeniom mobilnym z Androidem na pokładzie. Koncern z Korei odwala przy niej kawał dobrej roboty i nie spoczywa na laurach. Do apki trafiają właśnie kolejne nowości, dzięki którym ma ona zdobyć serca tych klientów, których nie zdołała do siebie przekonać do tej pory!

Ciekawe nowości w przeglądarce od Samsunga!

Przeglądarkę Samsunga charakteryzuje intuicyjny interfejs i naprawdę wysoka wydajność pracy. Koncern z Korei chce ją jednak nieustannie rozwijać korzystając z wysokiego poziomu zainteresowania ze strony użytkowników. Dlatego właśnie zdecydował się na wprowadzenie kilku ciekawych nowości. Pierwszą jest pełnoprawne wsparcie dla wyszukiwarki DuckDuckGo, która uznawana jest za dość bezpieczne rozwiązanie w swoim segmencie i nie śledzi użytkowników z niej korzystających. Ponadto rozszerzone zostało wsparcie dla wtyczek blokujących reklamy.

Dla Samsunga najważniejsza jest zapewnienie nam swobody korzystania z Internetu oraz bezpieczeństwa i wygody przeglądania jego zasobów. Dlatego też przeglądarka Samsung Internet otrzyma funkcję blokowania tych stron, które zmuszają nas do kilkukrotnego kliknięcia przycisku „wstecz” w celu ich opuszczenia. Rozszerzone zostaną także możliwości personalizacji interfejsu przeglądarki – możliwe będzie szersze edytowanie skrótów w menu aplikacji.

W pierwszej kolejności nowości trafią do wersji beta Samsung Internet. W przypadku stabilnej wersji przyjdzie nam na nie poczekać jeszcze kilka tygodni. Dajcie koniecznie znać jak Wam się podobają takie zmiany.

Źródło: PhoneArena