windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

18GB za darmo od nju mobile – dla wszystkich

W czasie epidemii, kiedy większość z nas jest zamknięta w domu, operatorzy komórkowi nie oszczędzają na pakietach internetu i chętnie rozdają je za darmo. Skorzystać mogą zarówno posiadacze ofert na kartę jak i abonamentów. Zachęcają w ten sposób do pozostania w mieszkaniu, a zachęta ta może okazać się skuteczna, gdyż pozwoli na np.: obejrzenie dodatkowego sezonu serialu lub ściągnięcie nowej gry.

Nie inaczej postąpił nju mobile. Za pośrednictwem swojego biura prasowego poinformował dzisiaj, że w kwietniu każdy użytkownik nju mobile może otrzymać do 18GB bezpłatnie, niezależnie od posiadanej taryfy.

Każdy posiadacz numeru w nju będzie mógł w kwietniu dwa razy aktywować pakiet 9GB, który będzie bezpłatny. Wcześniej po wyczerpaniu dostępnego pakietu, 9GB w nju kosztowało 9zł.

Aby aktywować darmowy pakiet GB w nju w ofertach na kartę należy wysłać SMS o treści START na numer 80855. Jeżeli natomiast posiadamy abonament wysyłamy ten sam SMS na nr 80955.

Ważność pakietu jest różna dla użytkowników na kartę i dla klientów abonamentowych. W przypadku oferty prepaid pakiet ważny jest 31 dni od aktywacji, klienci abonamentowi mogą korzystać z darmowych gigabajtów do końca okresu rozliczeniowego.

Warto dodać, że oferta darmowego internetu w nju dotyczy tylko transferu danych w kraju. Ilość pozostałych GB sprawdzamy przez wysłanie SMS o treści ILE na numer 80355 (w nju na abonament) lub na numer 80138 (w nju na kartę). W ofertach dla par, promocję aktywować należy na numerze głównym, a pakiet darmowych GB podzieli się na oba numery.

Aktywacja darmowego pakietu trwa dosłownie chwilę. Po wysłaniu SMS w ciągu kilkunastu sekund otrzymamy informację zwrotną potwierdzającą włączenie pakietu.