windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Nowe Galaxy Beans zaskoczą wzornictwem? Przeciek trafia do sieci!

Wearables, czyli akcesoria noszone to coraz ważniejszy element naszej codzienności. Coraz chętniej bowiem sięgamy po inteligentne zegarki, opaski sportowe czy bezprzewodowe słuchawki. W tym ostatnim przypadku jednym z liderów rynku jest Samsung, który już wkrótce może wzbogacić swoje portfolio o ciekawy produkt. Słuchawki noszą roboczą nazwę Galaxy Bean, a ich wzornictwo budzi kontrowersje.

Czy douszne „fasolki” podbiją rynek?

W sieci pojawiły się właśnie pierwsze rendery mające przedstawiać kolejną generację „pchełek” od Samsunga. A właściwie to „fasolek”. Nowość znana jest obecnie pod roboczą nazwą Galaxy Beans. Od poprzedniej generacji słuchawek zdecydowanie odróżnia ją wzornictwo. Beans zostały zaprojektowane w taki sposób, by w trakcie użytkowania całkowicie chowały się w uszach bez żadnych wystających elementów. Oczywiście słuchawki wyposażono w podwójne głośniczki, trzy mikrofony oraz piny do ładowania. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób Samsung podejdzie do różnic anatomicznych w budowie ucha użytkowników. W przypadku słuchawek wyposażonych w wymienne gumki nie była to kwestia aż tak problemowa. Z kolei w odniesieniu do Galaxy Beans może nie być już tak kolorowo.

W sieci pojawiają się spekulacje jakoby nowe słuchawki miały zadebiutować wraz ze smartfonami z rodziny Galaxy Note 20. Najprawdopodobniej więc doczekamy się ich debiutu pod koniec wakacji. Do tego czasu na pewno koncern z Korei zdradzi nam ich specyfikację. Nie mogę się doczekać! A jak Wam podobają się Galaxy Beans?

Źródło: WinFuture