windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Steam

Przegląd promocji na Steam, Epic i GOG

Mamy weekend, do tego zdecydowana większość z nas jest zamknięta w domu. To doskonały moment aby nadrobić zaległości w grach i zmniejszyć chęć wyjścia na dwór pomimo całkiem przyjemnej pogody.

Przygotowaliśmy dla waz zestawienie najciekawszych promocji w najpopularniejszych serwisach oferujących gry w postaci cyfrowej. Na pierwszy ogień…

Epic Games Store

Jak co tydzień znajdziemy tu promocję na darmowe gry, teraz wyjątkowo dostępne są trzy darmowe tytuły zamiast dwóch.

  1. Totally Reliable Delivery Service – (Symulatory fizyki,Tryb wieloosobowy) – https://www.epicgames.com/store/pl/product/totally-reliable-delivery-service/home
  2. Gone Home – ( Przygodowe, Pierwszoosobowe) – https://www.epicgames.com/store/pl/product/gone-home/home
  3. HOB – ( Akcja, Przygodowe, Eksploracja) https://www.epicgames.com/store/pl/product/hob/home

Szczególnie ciekawie przedstawia się pierwszy tytuł, w którym wcielacie się w rolę kuriera i staracie się dostarczyć przesyłkę jak najszybciej, a robiąc to ze znajomymi, zabawa staje się jeszcze ciekawsza.

Totally Reliable Delivery Service

Oprócz darmowych tytułów znajdziemy również promocje sięgające -75% ceny, a wśród nich m.in takie perełki jak: Borderlands 3, The Outer Worlds, Anno 1800, Assassin’s Creed Odyssey, Outward i wiele innych, które znajdziecie pod tym adresem: https://www.epicgames.com/store/pl/collection/spring-sale-2020

W sklepie Epic działają również kupony zniżkowe rozdawane były na początku roku, które dodatkowo obniżają cenę gry o 40zł, przy minimalnej cenie gry 59,99zł.

Steam

Steam dziś również nie rozczarowuje. Na początek zaserwowano nam promocję na większość gier XBOX GAME STUDIOS, wśród których znajdziemy m.in. serie: Ori, Age of Empires, Fable czy Halohttps://store.steampowered.com/sale/xboxgamestudios/?snr=1_4_4__118

W promocji znalazł się również WIEDŹMIN 3 w edycji gry roku z wszystkimi dodatkami za nieco ponad 44zł oraz DYING LIGHT ENHANCED EDITION za niecałe 48zł. W bardzo dobrej cenie dostaniemy również ARK: SURVIVAL EVOLVED EXPLORER’S EDITION 85zł, oraz coś dla fanów wyścigów F1 2019 za 64zł.

DYING LIGHT ENHANCED EDITION

W tym tygodniu na pierwszy kwietniowy weekend Steam udostepnił za darmo The Elder Scrolls Online ze wszystkimi dodatkami. Gra jest bezpłatna do 6 kwietnia włącznie.

GOG

Przechodząc do promocji na GOG.com zacząć należy od propozycji polskiego twórcy 11 bit studios. Kilka gier tej znanej polskiej firmy jest aktualnie w promocji i są to: Moonlighter: Complete Edition 42zł, This War of Mine 14,99zł, Frostpunk 44zł, czy genialny tytuł Children of Morta przeceniony obecnie na 55,99zł.

Na gog.com znajdziey w promocji równiez kolejny polski hit exportowy The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition. który kosztuje również skandalicznie mało, bo aż 44zl.

Ciekawie prezentuje sie również Chernobylite, który obecnie znajduje się w fazie produkcji a który osobiście mam ochotę sprawdzić. Cena gry w fazie rozwoju to 70zł.

Chernobylite

Mamy nadzieje, że choć część z naszych propozycji przypadnie wam do gustu, dzięki nam zaoszczędzicie kilka złotych i będzie wam łatwiej trzymać się zalecenia #zostanwdomu.