windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Google Narzędzia

windowsowo.pl teraz także w Google News!

Google News, lub jak kto woli Wiadomości Google, to aplikacja instalowana praktycznie na większości nowych smartfonów z Androidem. Na podstawie naszych preferencji i wcześniej odwiedzanych stron wybiera dla nas interesujące zagadnienia i prezentuje je z podziałem na kategorię. Dzięki aplikacji na bieżąco przeczytasz interesujące Cię tematy, niezależnie od tego, czy jest to sport, polityka, biznes, technologia czy chociażby pogoda.

Śmiało można stwierdzić, że aplikacja ta zastapiła niegdyś popularne czytniki RSS, na których w jednym miejscu mogliśmy gromadzić interesujące nas artykuły.

Ze strony wydawcy – czyli naszej – problem był tylko jeden. Nie każda strona automatycznie lądowała w Google News, a dodanie jej nie jest procesem łatwym. Google starannie przegląda wnioski o przystąpienie do swojej aplikacji wiadomości, tak aby treści w niej dostępne były w miarę wysokiej jakości. Razem z Marcinem, postaraliśmy się, spełnić wszystkie wymogi Google żeby zminimalizować ryzyko odrzucenia naszego wniosku.

Wygląda jednak na to, że udało się i nam. Od czwartku windowsowo.pl pojawia się w Wiadomościach Google, a my po swojej stronie również widzimy przyrost liczby czytelników. Obecność w newsowej aplikacji od Google z pewnością daje szanse na dotarcie do szerszego grona czytelników, a co za tym idzie pomoże nam zwiększyć przychody z reklam, dzięki którym utrzymujemy serwis.

Strona nie od razu pojawi się u wszystkich, dlatego zachęcamy również do ręcznego subskrybowania naszych artykułów. Na głównej stronie aplikacji wystarczy kliknąć na lupkę, następnie wpisać „windowsowo” i kliknąć na ikonę gwiazdki znajdującej się obok.

Jeżeli na swoim smartfonie nie posiadacie aplikacji Wiadomości Google, to żaden problem. Pobrać ją możecie ze sklepu Google Play. Wiadomości z windowsowo.pl śledzić można również za pośrednictwem komputera na stronie news.google.pl.

Zachęcamy do odwiedzania i subskrybowania windowsowo.pl, a my obiecujemy dostarczać wam tylko najlepsze treści, które z pewnością was zaciekawią!