windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Promo Samsung Urzadzenia

Samsung sięga po super ofertę – by Galaxy S20 sprzedawał się lepiej!

Samsung Galaxy S20 zadebiutował już dobrych kilka tygodni temu. Nowy flagowiec z Korei jednak nie sprzedaje się tak dobrze, jak tego oczekiwano. Dlatego jego twórcy muszą sięgać po rozmaite promocje, by nakłonić nas do wydania niemałej kwoty na to urządzenie. Ciekawa inicjatywa została podjęta w USA i uznałem ze warto, byście się o niej dowiedzieli!

Oddasz smartfona? Samsung zwróci Ci pieniądze – przynajmniej częściowo

W Polsce Samsung często promuje akcję Odkup w ramach której zwraca część środków za zakupionego smartfona jeśli zdecydujemy się oddać koncernowi swoje stare urządzenie mobilne. Amerykański oddział koreańskiego giganta poszedł o krok dalej. Osobom chętnym do nabycia smartfonów z rodziny S20 zaoferuje tzw. „deal życia”. Będzie on polegał na tym, że gdy w ciągu dwóch lat od dnia zakupu użytkownik zwórci swojego flagowca producentowi (oczywiście we wzorowej kondycji), to otrzyma zwrot połowy kosztów jego zakupu. Brzmi fantastycznie, prawda? Warto zaznaczyć, że nasza „S-dwudziesktka” będzie musała zostać zakupiona przez stronę Samsunga lub w aplikacji koncernu. Nie będzie można z niej skorzystać w przypadku egzemplarzy kupionych w elektromarketach bądź u operatorów.

Poniżej rozpiska jak owa oferta będzie wyglądała w przypadku poszczególnych modeli Galaxy S20:

Oferta brzmi świetnie, prawda? Dzięki niej Samsung chce poprawić mało satysfakcjonujące wyniki sprzedaży modeli Galaxy S20. Podobnej promocji raczej nie doczekamy się w Polsce. A szkoda, bo na pewno przyciągnęłaby do flagowców z Korei wielu użytkowników liczących na możliwość odsprzedania urządzenia po niecałych dwóch latach użytkowania w korzystnej cenie.

Źródło: Samsung USA