windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Microsoft Windows 10

Wygodna nowość wkrótce w Windows 10? Wszystkie wiadomości pod ręką!

Pamiętacie jeszcze funkcję Gadżety znaną z poprzednich odsłon systemu Windows? Umożliwiała ona wyświetlanie na pulpicie przydatnych widżetów przedstawiających nam przydatne informacje. Zabrakło jej w najnowszej odsłonie „okienek” ale najnowsze wieści wskazują, że w pewnym senie ma szanse na triumfalny powrót!

Powitajcie News Bar!

News Bar to bardzo ciekawa nowość, zauważona jako beta w Sklepie Microsoft. Jest to pasek z nagłówkami zaczytywanymi z Microsoft News. Na tą chwilę aplikacji nie można jeszcze pobrać w Polsce. Ową listę nagłówków można przypinać w dowolnym miejscu na pulpicie, a także zmieniać rozmiar wyświetlanych za jej pośrednictwem grafik. Brzmi nieźle prawda? W ten sposób najważniejsze wiadomości ze świata możemy mieć zawsze pod ręką. Rzadko morzystam z Microsoft News, ale może taka nowość przekonałaby wielu z nas, by częściej zaglądać do tej aplikacji?

Gdy tylko nowość będzie można pobierać w naszym kraju, na pewno ją dla Was sprawdzimy. W dobie napływu wiadomości związanych z pandemią koronawirusa taka funkcja, jak News Bar będzie naprawdę przydatnym rozwiązaniem.

Źródło: Softpedia