windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Chcę takiego Galaxy Folda 2! Nieoficjalne rendery w sieci!

Fold pierwszej generacji był bez wątpienia bardzo nowatorskim smartfonem – mimo wszystkich jego mankamentów. Użytkownicy najczęściej hejtowali w jego przypadku wrażliwy na uszkodzenia wewnętrzny ekran oraz niezbyt ciekawie wyglądający panel zewnętrzny. Mam nadzieję, że Samsung wyciągnie wnioski w przypadku Galaxy Folda 2. Smartfon ten pojawił się na pierwszych renderach w sieci!

Na nieoficjalnych renderach Fold 2 prezentuje się obiecująco!

Należy pamiętać, że jest to wizja nieoficjalna, stworzona na bazie dotychczasowych przecieków. W oczy rzuca się na pewno sporych rozmiarów wyspa aparatów, nawiązująca do tegorocznych premier Samsunga. O wiele lepiej wygląda także zewnętrzny ekran, który w przypadku poprzednika prezentował się bardziej komicznie, niż praktycznie i elegancko. Wewnętrzny, elastyczny ekran także przeszedł metamorfozę – zamiast nieeleganckiego notcha wyposażono go w „oczko” aparatu.

Warto także poświęcić kilka słów domniemanej specyfikacji najnowszego Folda. Producent ma podobno postawić na 7,3-calowy, elastyczny ekran główny AMOLED o rozdzielczości 2152 x 1536 pikseli i proporcjach 4:3. Wymiary aluminiowej konstrukcji po jej rozłożeniu prawdopodobnie wyniosą 160,9 x 62,8 x 17,1 mm, a cała konstrukcja będzie ważyć 276 gramów. Rolę serca urządzenia pełnić ma procesor Snapdragon 865 wspierany przez 12 GB RAM i 512 GB pamięci na dane. Akumulator zaoferuje pojemność 4235 mAh i zapewne zaoferuje wsparcie zarówno dla szybkiego ładowania, jak i ładowania zwrotnego.

Na renderach widzimy jeszcze rysik S-Pen. Trudno jednak spodziewać się, by był on częścią zestawu. Doskonale bowiem wiemy, jak bardzo elastyczne ekrany są podatne na zarysowania. A może Samsung szykuje dla nas jakąś bombową nowość w tej kwestii? Z pewnością dowiemy się tego tego już wkrótce.

Źródło: WindowsUnited