windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Jesteś Smart!? To mamy dla Ciebie dobre wieści!

Kilka dni temu wspominałem Wam o świetnej inicjatywie serwisu Allegro, który w związku z pandemią koronawirusa, zaoferował użytkownikom możliwość korzystania z abonamentu Smart! przez miesiąc za darmo. W ten sposób gigant branży e-commerce chce nas namówić na dokonywanie zakupów online. Prezent został bardzo ciepło przyjęty przez użytkowników, a ze względu na przedłużającą się sytuację wokół pandemii serwis ma dla nas kolejne dobre wieści!

Allegro Smart! za darmo przez kolejny miesiąc!

Allegro poinformowało właśnie, że wydłuża czas trwania promocji o kolejny miesiąc. Jeśli więc do dnia 18 kwietnia aktywujecie za darmo abonament Smart!, to po upływie pierwotnie przedstawionego okresu promocyjnego, zostanie on przedłużony bezpłatnie na kolejne 30 dni. Co ciekawe, oferta dotyczy także tych osób, które opłacają abonamet. Zyskają oni dodatkowe dwa miesiące Smart! gratis. To dobra metoda na promocję wspomnianej subskrypcji, ale jednocześnie ukłon wobec osób obawiających się zakażenia koronawirusem i decydujących się na robienie zakupów online. Sam zdecydowalem się na skorzystanie z promocji i jestem na dobrej drodze ku temu, by zdecydować się na późniejsze, odpłatne korzystanie z oferty Smart!

Dajcie koniecznie znać jak często Wy robicie zakupy online. Dziś, w czasach pandemii to o wiele bezpieczniejsze, niż odwiedzanie sklepów i marketów. Możliwe, że zagrożenie ze strony koronawirusa będzie impulsem, który przyczyni się do intensywnego rozwoju sektora e-commerce nie tylko w naszym kraju. A jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii?

Źródło: Allegro