windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Promo Samsung Tablety Urzadzenia

Kup smartfona i odbierz rabat na tablet! Świetna promocja od Samsung!

Samsung znany jest z tego, że potrafi bombardować Internet ciekawymi promocjami na zakup swoich urządzeń. Po świetnej akcji Odkup przyszedł czas na kolejną. Tym razem koncern z Korei kusi korzystnym rabatem na zakup tabletów. Oferta jest jednak aktualna tylko w przypadku, w którym zakupimy jeden z czterech wybranych modeli smartfonów. O szczegółach przeczytacie poniżej.

Odbierz aż 50-procentowy rabat na zakup tabletu Samsung!

Przy zakupie smartfonów Galaxy S10 Lite, Galaxy Note 10 Lite, Galaxy A71 oraz Galaxy A51 otrzymamy możliwość skorzystania z promocji umożliwiającej zakup średniopółkowego tabletu za pół ceny. W przypadku trzech pierwszych smartfonów oferta dotyczy tabletu Galaxy Tab A10 WiFi. Gdy natomiast zdecydujemy się na zakup smartfona Galaxy A51, to otrzymamy możliwość zakupu z rabatem 50% tabletu Galaxy Tab A8 WiFi. To korzystna oferta w obecnej sytuacji, w której często musimy pracować w domu. Tablet bowiem może być ciekawym substytutem laptopa w przypadku wykonywania prostych zadań biurowych.

Dajcie znać czy Waszym zdaniem oferta Samsunga jest korzystna. Ja uważam, że to dobra okazja, by skusić się na zakup przyzwoicie wyposażonego i praktycznego tabletu. W tej chwili, obok Apple, Samsung posiada w ofercie chyba najciekawsze tablety dostępne na rynku. Dacie znać czy skorzystaliście z promocji!

Źródło: informacja prasowa