windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Microsoft Windows 10

Złe wieści dla fanów Windowsa 10! Pandemia nadal zbiera żniwo!

Microsoft ostatnio stawiał na intensywny rozwój systemu Windows 10. Skupiał się jednak głównie na poprawianiu jakości i stabilności pracy systemu. Dlatego z niecierpliwością czekaliśmy na nowości od strony wizualnej. Jak się jednak okazuje, koncern z Redmond musi zweryfikować swoje plany wobec „okienek” ze względu na pandemię koronawirusa. Czego możemy się w związku z tym spodziewać?

Windows 10 tylko z poprawkami bezpieczeństwa!

Microsoft ogłosił wczoraj że do odwołania będzie zajmował się jedynie serwisowaniem systemu Windows 10. Wstrzymane zostały aktualizacje rozwojowe oprogramowania z Redmond. Najprawdopodobniej nie uświadczymy ich do momentu zażegnania kryzysu związanego z pandemią koronawirusa. Pod dużym znakiem zapytania stanęło także wdrożenie dużej, wiosennej aktualizacji „okienek”. Microsoft swoją decyzję argumentuje tym, że w tak trudnym okresie nie chce narażać na rozmaite problemy od strony software’owej zmagających się z kryzysem podmiotów gospodarczych. Trudno nie zgodzić się z taką argumentacją mając w pamięci to, jakie problemy potrafiły czasem sprawiać aktualizacje Windowsa 10.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać. Nie wiadomo jak długo będzie obowiązywała decyzja Microsoftu. Miejmy nadzieję, że globalny kryzys zostanie zażegnany do lata. Czy Microsoft zdecyduje się na to, by w tym roku udostępnić tylko jedną, dużą aktualizację systemu Windows 10? Jest to realny scenariusz. Wszystko wyjaśni się w nadchodzących tygodniach.

Źródło: Microsoft

Notice: Undefined variable: vuukle in /home/mblocian/public_html/wp-content/plugins/free-comments-for-wordpress-vuukle/includes/commentbox.php on line 21 Notice: Trying to get property 'settings' of non-object in /home/mblocian/public_html/wp-content/plugins/free-comments-for-wordpress-vuukle/includes/commentbox.php on line 21