windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Telewizory Urzadzenia Xiaomi

Telewizory Xiaomi trafią do Polski! Jest oficjalny komunikat!

Xiaomi przyzwyczaiło nas do tego, że w Polsce oferuje świetne smartfony oraz wearables w przystępnych cenach. Już wkrótce jednak oferta Chińczyków doczeka się ważnych nowości. W naszym kraju bowiem wystartuje sprzedaż telewizorów opatrzonych logo tego znanego koncernu.

Czy znów przekonamy się, że #xiaomilepsze?

Na razie nie poznaliśmy oficjalnej daty debiutu telewizorów Xiaomi na polskich półkach sklepowych. Mówi się o tym, że być może decyzja wraz z datą zostaną ogłoszone jeszcze pod koniec tego miesiąca – przy okazji polskiej premiery modeli flagowych smartfonów Mi 10 oraz Mi 10 Pro. Póki co, na oficjalnej stronie Xiaomi Polska pojawił się oficjalny komunikat – post reklamowy sugerujący nam wprowadzenie do oferty właśnie telewizorów do oferty producenta. Musimy więc czekać też na potwierdzenie tego, które modele tak naprawdę będą dystrybuowane nad Wisłą.

Mam nadzieję, że Xiaomi nie poskąpi nam swojej oferty. Posiada bowiem w portfolio całkiem ciekawe urządzenia, które mogą namieszać na rynku. Wszystkiego powinniśmy się dowiedzieć w ciągu nadchodzących tygodni. Gdy tylko konkretniejsze informacje pojawią się w sieci – będziemy Was informować.

Źródło: Xiaomi