windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki

OLX idzie na rękę klientom i przedłuża płatne ogłoszenia! Sprawdź do kiedy!

OLX ostatnimi czasy zapadło nam w pamięci za sprawą zabawnych reklam mających wpoić nam zasady przeprowadzania transakcji w sieci. Tym razem serwis zdecydował się na nieco poważniejsze działania. Ze względu na szalejącą pandemię koronawirusa, postanowiono o nieodpłatnym przedłużeniu ogłoszeń zakupionych przez użytkowników! Do kiedy?

Mały, lecz ważny gest wobec użytkowników!

Właściciele OLX doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż stoimy u progu poważnego kryzysu. Wielu użytkowników serwisu w najbliższym czasie będzie musiało mocno zaciskać pasa ze względu na nadchodzące problemy m.in. na rynku pracy. To właśnie z myślą o nich zakupione na OLX ogłoszenia zostaną automatycznie przedłużone za darmo na kolejny miesiąc. Przedłużone zostaną również te ogłoszenia, które zostaną opublikowane w dniach 23.03.2020 – 31.03.2020.

Oferta OLX może być też w pewnym sensie odpowiedzią na propozycję konkurencyjnego Allegro, które postarało się o darmowy dostęp do abonamentu Smart! dla każdego na miesiąc. Czy jest bardziej atrakcyjna? To już zależy od tego z którego serwisu częściej korzystamy.

A może Wam udało się wypatrzyć jakąś ciekawą ofertę wśród tych, które pojawiły się w sieci w związku z pandemią koronawirusa? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach! Może i my z niej skorzystamy!

Źródło: OLX