windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Zeszłoroczne flagowe koncernu Samsung z One UI 2.1! Co nowego?

Samsung już rok temu udostępnił część nowości z aktualnych (wówczas) flagowców urządzeniom z 2018 roku. W tym roku koncern z Korei zdecyduje się na podoby zabieg. Modele z rodzin Galaxy S10 oraz Galaxy Note 10 właśnie otrzymują aktualizacje wprowadzające One UI 2.1 z częścią nowości znanych z Galaxy S20.

Nowości nie jest dużo, ale są konretne!

Wśród nowych funkcji udostępnionych starszym flagowcom znajdziemy m.in. udoskonalenia aparatów. Po aktualizacji będziemy mogli uruchomić tryb w którym obiektywy smartfona wykonają jednocześnie 10 zdjęć i nagrają wideo na cztery różne sposoby – by nie umknęły nam najważniejsze chwile. Ponadto nagrywanie wideo doczeka się trybu Pro, dzięki któremu będziemy mieć większą kontrolę nad procesem rejestracji materiałów. Nie sposób nie wspomnieć o aktualizacji Galerii – w jej przypadku synchronizacja z Samsung Cloud zostanie zastąpiona synchronizacją z OneDrive. Co ciekawe, aktualizacja ma przynieść także nowość w postaci nowej metody łączności i wymiany plików pomiędzy urządzeniami – chodzi oczywiście o odpowiednika AirDropa od Apple.

Aktualizacja lada moment zostanie udostępniona na polskim rynku. Pierwsze urządzenia otrzymują ją już m.in. w Holandii. Oczywiście trzeba zaznaczyć, że najszybciej trafi na smartfony niebrandowane, a właściciele egzemplarzy od operatorów będą musieli się uzbroić w troszkę więcej cierpliwości. A może korzystacie już z One UI 2.1? Czekamy na Wasze opinie!

Źródło: informacja prasowa