windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki E-commerce

Allegro też zatroszczy się o dostawy! Klienci będą zadowoleni?

Ostatnio pisałem Wam o tym, że InPost wychodząc na przeciw potrzebom klientów zaoferował weekendową dostawę przesyłek do paczkowatów bez dodatkowych opłat do końca marca. Swoją cegiełkę w tej kwestii chce też dołożyć Allegro. Gigant branży e-commerce ma dla nas świetną ofertę, która powinna przypaść do gustu wszystkim fanom robienia zakupów online.

Allegro Smart za darmo na miesiąc!

Allegro udostępnia właśnie za darmo, na miesiąc swoją popularną usługę Smart!, która umożliwia skorzystanie z darmowej wysyłki zakupionych przedmiotów w określonych przypadkach. Darmowa dostawa oferowana jest:

  • do Paczkomatów i Punktów odbioru przy zakupie za min. 40 zł od jednego sprzedawcy,
  • kurierem przy zakupie za min. 100 zł od jednego sprzedawcy.

Regularnie „abonament” od Allegro obecnie oferowany jest w dwóch pakietach – 8,99 zł za miesiąc i 49 zł za cały rok. Okolicznościowa (spowodowana pandemią koronawirusa) oferta od Allegro to prawdziwa gratka dla wszystkich osób często korzystających z usług serwisu. Najwyraźniej gigant chce ułatwić nam dokonywanie zakupów i pomóc w ograniczaniu wyjść z domu w tym trudnym dla nas wszystkich okresie do niezbędnego minimum. Warto w tym momencie przypomnieć, ze na Allegro możemy dokonywać także zakupów produktów spożywczych – m.in. za sprawą obecności na platformie supermarketu Carrefour.

A co Wy myślicie odnośnie pomysłu Allegro? Czy Waszym zdaniem może nakłonić użytkowników serwisu do częstszego dokonywania zakupów online? Zapraszam Was do dyskusji w komentarzach. A może mieliście już okazję korzystać z Allegro Smart!? Podzielcie się z nami opiniami.

Źródło: Allegro