windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android

Rewelacja! Ta nowość na YouTube bardzo nam się przyda!

Ciężko chyba byłoby znaleźć wśród nas osobę, która nie korzysta z serwisu YouTube. Google stara się intensywnie rozwijać aplikację kliencką największego dostawcy materiałów wideo na świecie. Już wkrótce ma trafić do niej m.in. świetna funkcja, która pomoże nam wygodnie odkrywać nowe filmy. Jakie będą zasady jej działania?

Nowa zakładka to nowe możliwości!

Karta Odkrywaj zastąpi znaną nam zakładkę Na czasie. Ma być ona wygodniejszym sposobem na odkrywanie nowych treści m.in. za sprawą specjalnych kategorii, do których przypisywane będą materiały wideo. Dzięki temu łatwiej będzie nam wyfiltrować treści, które faktycznie mogą nas zainteresować. Obecnie widoczne w aplikacji kategorie to: Na czasie, Muzyka, Gry, Wiadomości i Filmy. Jednocześnie Google zadeklarowało, że z czasem dodawane będą nowe. Co z kartą Na czasie? Nie zniknęła ona całkowicie z aplikacji YouTube. Została natomiast przeniesiona (jak zauważyłem wcześniej) na listę kategorii i w takiej postaci możemy z niej nadal korzystać.

Dajcie koniecznie znać, czy taka zmiana w aplikacji YouTube Wam się podoba. Moim zdaniem nowe rozwiązanie to świetny pomysł. Nie będę ukrywał, że do tej pory zakładka Na czasie bombardowała mnie śmieciowymi, nic nie wartymi treściami. Może dzięki zmianom w końcu YouTube czymś mnie zaskoczy.