windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Microsoft Microsoft Edge Microsoft Office Windows 10 Windows 10X

Microsoft odwołuje konferencję z powodu koronawirusa!

Koronawirus to bez wątpienia poważne zagrożenie dla nas wszystkich. Skalę problemu ukazuje nam zamykanie granic, odwoływanie wydarzeń sportowych oraz konferencji. Do panującej sytuacji postanowił się też dostosować Microsoft, który swoją konferencję Build 2020 przeprowadzi wyłącznie w trybie online!

Microsoft stawia na bezpieczeństwo!

Aby nie narazić programistow i dziennikarzy na zakażenie koronawirusem, koncern z Redmond przedstawi nam nowości w postaci internetowego streamu. Konferencja Build 2020 powinna nam przynieść wyczekiwane, nowe informacje związane z systemem Windows 10X, dedykowanemu urządzeniom wyposażonym w wiele ekranów. Ponadto, koncern z Redmond najprawdopodobniej zaprezentuje nowe metody tworzenia aplikacji dla Office’a 365 i Azure’a. Nie powinno także zabraknąć miejsca dla demonstracji nowych możliwości stosowania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego przez Microsoft oraz wielu innych, pomniejszych nowości. Czy jednak taka wirtualna konferencja będzie w stanie w 100% zastąpić prawdziwe spotkanie z pracownikami Microsoftu, w trakcie którego dziennikarze i inne zaproszone osoby mogłyby fizycznie porozmawiać i wymienić poglądy na niektóre sprawy? Obawiam się, że nie.

Osobiście mam nadzieję, że koncern z Redmond pokusi się o kolejny pokaz możliwości Surface Duo oraz nakreśli kierunek, w jakim w najbliższym czasie będzie podążał rozwój Windowsa 10. Oczywiście komentarza do konfercji mozecie się spodziewać u nas.

Źródło: Microsoft