windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Google

Aparat Google z wyczekiwaną aktualizacją!

Aparat Google to świetna aplikacja dedykowana wykonywaniu zdjęć. Skorzystać z niej możemy chociażby w przypadku smartfonów Pixel. To właśnie jej, oraz wybornym parametrom aparatu użytkownicy smartfonów od Google zawdzięczają wysoką jakość wykonywanych fotografii. Narzędzie doczekało się właśnie ważnej aktualizacji.

Nowość ucieszy osoby kręcące materiały wideo!

Google wprowadza do swojej aplikacji możliwość kręcenia wideo w 4K przy 60FPS. Nowość trafi do wersji Aparatu oznaczonej jako 7.4. Na tą chwilę nie wiadomo, czy dostęp do niej otrzymają wszystkie smartfony korzystające z owego rozwiązania. W tym momencie warto zaznaczyć, że świetny flagowiec, jakim jest Pixel 4, na start również nie oferował nagrywania 4K przy 60FPS. Google w tym przypadku tłumaczył się faktem, iż taka metoda rejestrowania materiałów wideo nie jest zbyt popularna wśród użytkowników smartfonów.

A czy Wy lubicie nagrywać materiały wideo? Czy wykorzystujecie do tego smartfona? Osobiście zdarza mi się to niezwykle rzadko, ale w takich sytuacjach wolę postawić na nieco lepszy sprzęt. Dajcie znać w komentarzach jaką aplikację wykorzystujecie do nagrywania wideo.

Źródło: XDA