windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki

Świetna inicjatywa od InPost! Bezpieczniej i wygodniej odbierzemy paczki!

InPost to jeden z najważniejszych dostarczycieli przesyłek w naszym kraju – m.in. ze względu na ogromną sieć wygodnych w obsłudze paczkomatów. W obliczu zagrożenia ze strony koronawirusa władze firmy podjęły decyzję o nadzwyczajnych środkach ostrożności mających na celu ummożliwienie nam jeszcze sprawniejszy i wygodniejszy odbiór przesyłek!

Bezpieczeństwo kwestią nadrzędną!

Od minionego weeekendu do końca miesiąca InPost udostępnia za darmo opcję dostawy paczki do paczkomatów w weekendy. Regularna dopłata dla firm za dostarczenie paczki w weekend to 4,06 zł netto. Klient detaliczny prawdopodobnie za usługę będzie musiał dopłacić 4,99 zł brutto. Dzięki owej inicjatywie możemy bezpłatnie sprawdzić nową usługę giganta, która jest bardzo wygodną opcją przy składaniu zamówień online. Na paczki zamówione przed weekendem nie będziemy bowiem musieli czekać do poniedziałku. Ponadto InPost namawia do korzystania z paczkomatów. Przy takiej formie dostawy nie musimy nawiązywać fizycznego kontaktu z kurierem i unikamy ryzyka zarażenia się od niego koronawirusem.

Jak Wam się podoba nowy pomysł od InPost? Moim zdaniem to świetne udogodnienie na trudne czasy problemów z koronawirusem i jednocześnie przemyślana metoda na kampanię marketingową. Być może sam wkrótce sprawdzę omawianą nowość. A może Wy odbieraliście już paczki w weekend? Zapraszam do dyskusji!

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Exe Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Exe
Gość
Exe

Tylko to klikanie w ekran zaczynamy… Nie można zamontować czujnika ruchu i przy zbliżeniu się do paczkomatu paczkomatu odrazu jest gotowy z czytnikiem kodów QR, skanujemy kod i po sprawie.