windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Gry

Będzie Wiedźmin 4! Jest tylko jedno „ale”…

Za sprawą serialu od Netflixa gry z serii Wiedźmin są nadal rozchwytywane przez fanów twórczości Sapkowskiego. Kapitalna trzecia część sagi to nadal dla wielu z nas jedna z podstawowych gier goszczących na pokładzie komputera. Dla fanów wiedźmińskich klimatów mam świetne wieści! Seria doczeka się czwartej odsłony! Jest jednak poważne „ale”…

Wiedźmin 4 bez Geralta!

Nadchodząca, czwarta część serii Wiedźmin nie będzie opierać sie na przygodach Geralta z Rivii. Gra, nad którą prace mają wystartować jesienią, będzie więc miała zupełnie innego, głównego bohatera. Jakiego? Tego w tej chwili jeszcze nie wiemy. Być może będzie to któraś z postaci znanych nam z poprzednich części gry. Istnieje także szansa na to, że przyjdzie nam stworzyć od podstaw własnego wiedźmina, który po treningu (samouczku) ruszy na Kontytent zabijać potwory. Narazie możemy w tej kwestii tylko gdybać. Wszystkiego dowiemy się bliżej jesieni.

Fani serii na pewno byliby zachwyceni, gdyby Wiedźmin 4 był swoistym połączeniem mechanik znanych z poprzedniej części gry oraz – na przykład – Skyrima. Ogromny, otwarty świat i kompleksowa mechanika tworzenia własnej postaci, a następnie naturalnego rozwijania jej? Jestem jak najbardziej na tak!

Muszę przyznać, że ostatnie miesiące spędziłem nad całą wiedźmińską trylogią na PC i jestem pewien, że przysiądę do niej jeszcze niejednokrotnie. Mam nadzieję, że Wiedźmin 4 będzie grą jeszcze bardziej kompletną od poprzednika, którego obecnie uważam za najlepszą produkcję, przy jakiej dane mi było do tej pory spędzać czas. A czy Wy czekacie na zapowiedź kolejnej części produkcji CD Projekt Red?