windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

NoDo – kiedy w końcu otrzymamy? My wiemy

Microsoft chyba zrozumiał rosnącą złość użytkowników Windows Phone 7 czekających na update i wydał oficjalny kalendarz aktualizacji o nazwie „Where’s my phone update?”. Oficjalne stanowisko Microsoftu w wolnym tłumaczeniu brzmi:

Okresowo wydajemy aktualizację oprogramowania, która dodaje nowe funkcje do telefonu i poprawia jego działanie. Jeżeli aktualizacja będzie dostępna otrzymasz komunikat na ekranie swojego telefonu. Rozumiemy, że ciężko się czeka i wielu z was chciałoby ujrzeć aktualizację dużo wcześniej.

Pod tym adresem możecie sprawdzić kalendarz aktualizacji: http://www.microsoft.com/windowsphone/en-us/features/update-schedule-world.aspx. Polska jako kraj nie jest wymieniona, ale na ostatnim miejscu w tabeli znajduje się pozycja „Global” a w niej „Open market phones” tu teoretycznie aktualizacja powinna się już rozpocząć o być dostępna w najbliższych dniach, oraz „All other operators” gdzie aktualizacja jest już po testach i niebawem zostanie wydana.
Dla osób które nie mogą się już doczekać mamy inne rozwiązanie. NoDo możecie zainstalować sobie sami. Jakiś czas temu wyciekły Romy z NoDo.