windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Redmi Urzadzenia Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 8 Pro już z Androidem 10! Co nowego?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro to jedno z ciekawszych urządzeń w ofercie chińskiego producenta i bestseller w swojej kategorii cenowej. Jego użytkownicy mają dzisiaj swoje święto – na pierwsze egzemplarze smartfona zaczął właśnie trafiać Android 10 wraz z nakładką systemową MIUI 11. Z tego właśnie powodu warto przypomnieć sobie jakie nowości wprowadzi na pokład tego popularnego urządzenia najnowsza wersja „Robota”.

Jakie nowości przynosi nam MIUI 11?

Posiadacze smartfonów Xiaomi powinni przygotować się na debiut przeprojektowanych ikon systemowych, które mają być teraz bardziej zunifikowane. Ponadto mamy się doczekać nowego, kstremalnego trybu oszczędzania energii, w którym ma byc dozwolone jedynie wykonywanie rozmów i pisanie wiadomości SMS. Ekran ma w tym przypadku przejść w tryb monochromatyczny, by również oszczędzać energię akumulatora urządzenia. Ostatnią spośród najważniejszych nowości ma być udoskonalony tryb ciemny – w tej kwestii Xiaomi chce iść za modą i umożliwić nam wyświetlanie interfejsu urządzenia w kolorze czerni.

Android 10 to kolejne usprawnienia!

Nowości, o których w przypadku Androida 10 to m.in. udoskonalone wsparcie dla składanych smartfonów oraz dla łączności 5G czy systemowy tryb ciemny dla systemu z Mountain View. Ponadto nowa wersja oprogramowania zaoferuje poniższe funkcje:

  • Live Caption – funkcja tworząca w czasie rzeczywistym napisy do filmów,
  • Smart Reply – inteligentne, szybkie odpowiedzi na wiadomości,
  • Sound Amplifier – aplikacja odpowiedzialna za poprawę doznań słuchowych w trakcie odtwarzania muzyki,
  • udoskonalona nawigacja gestami,
  • większa kontrola nad danymi użytkownika,
  • Focus mode – tryb pomagający w skupieniu się na konkretnych, wykonywanych zadaniach;
  • Family Link – udoskonalone narzędzia dedykowane kontroli rodzicielskiej.

Jeśli Waszym smartfonem jest Xiaomi Redmi Note 8 Pro to koniecznie dajcie znać, czy uzyskaliście już dostęp do wspomnianej aktualizacji. Podzielcie się też z nami opiniami odnośnie jakości jej działa nia i nowych funkcji z nią dostarczonych. Czekamy z niecierpliwością!

Źródło: Xiaomi