windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Hegemonia Xiaomi zagrożona? Samsung Galaxy A21 w drodze!

Ostatnie dni przyniosły nam sporo ciekawych wieści związanych z nadchodzącymi premierami niskobudżetowych smartfonów Samsung Galaxy. Według wstępnych informacji, urządzenia te mogą zagrozić hegemonii Xiaomi we wspomnianym segmencie. Dowodem na to może być m.in. model Galaxy A51, który właśnie wyciekł do sieci!

Niezła specyfikacja w niskiej cenie!

Producent w przypadku nowości postawi na naprawdę przyzwoitą specyfikację. Sercem nowego smartfona ma być procesor Exynos 7904 wspierany przez 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB przestrzeni na dane użytkownika. Model Galaxy A21 zasilany będzie baterią o pojemności 4000 mAh. Nie znamy jeszcze przekątnej ekranu urządzenia (raczej na pewno przekroczy 6 cali), ale wiemy, że frontowy aparat umieszczony zostanie w „oczku” podobnym do tego z modeli Galaxy S10. Na pleckach nowości możemy dojrzeć cztery obiektywy aparatu (ich specyfikację z pewnością poznamy już wkrótce) oraz czytnik linii papilarnych.

Cena nowości nie przekroczy 1000 złotych. Dzięki temu Galaxy A21 będzie świetną i groźną konkurencją dla tanich smartfonów Redmi od Xiaomi. Czy owo urządzenie zwiastuje koniec hegemonii chińskiego koncernu w segmencie niskobudżetowych urządzeń? Jest to całkiem realny scenariusz. A jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii?

Źródło: Android Headlines