windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Najlepiej sprzedający się Samsung ma następcę. Taki będzie Galaxy A11!

Samsung coraz śmielej poczyna sobie w segmencie tanich smartfonów. To zasługa świetnych propozycji z rodziny Galaxy A. W podboju do niedawna nieprzystępnego dla Koreańczyków przedziału cenowego ma pomóc model Galaxy A11!

Taki niskobudżetowiec to będzie murowany hit!

Nowość od Samsunga ma zaoferować uzytkownikom dostęp do ekranu o przekątnej 6,4″. Owa matryca wykonana będzie w technologii LCD (nie uświadczymy więc dobrodziejstw Super AMOLED-a). Koncern z Korei postawi na kamerkę do selfie i rozmów wideo o rozdzielczości 8 MP. Umieszczona zostanie ona w „oczku” w ekranie podobnym do znanego ze smartfonów z linii Galaxy S10. Ciekawostką ma być obecność całkiem sporej przestrzeni na dane użytkownika – w zależności od wariantu będzie to 64 lub 128 GB. Na pleckach urządzenia widzimy czytnik linii papilarnych oraz trzy obiektywy aparatu. Główny ma charakteryzować rozdzielczość 13 MP. Samsung po raz kolejny postawi też na wydajną baterię – tą w Galaxy A11 cechowała będzie pojemność 4000 mAh.

Poprzednik w dniu premiery kosztował ok. 700 zł. Zapewne Samsung będzie chciał, by Galaxy A11 zadebiutował w podobnej cenie. Jeśli tak się stanie, to zostanie on murowanym hitem sprzedaży w ofertach operatorskich. Czy dominacja chińskich smartfonów w tym segmencie zostanie permanentnie przerwana? Trzymam za to kciuki!

Źródło: 91Mobiles