windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android LG Urzadzenia

Niespodziewana premiera LG! Model V60 ThinQ zaprezentowany!

LG nie radzi sobie najlepiej na rynku smartfonów. Co prawda koncern wydaje od czasu do czasu świetne urządzenia, które przykuwają uwagę, jednak ich wycena bywa oderwana od rzeczywistości. Kuleje też marketing. Czy receptą na problemy będzie zaprezentowany właśnie LG V60 ThinQ? Sprawdźmy!

Kompletny flagowiec o mocnej specyfikacji!

Nowość od LG zaoferuje nam ekran o przekątnej 6,8″ (P-OLED FullVision) o rozdzielczości Full HD+. Liczyć możemy także na obecność procesora Qualcomm Snapdragon 865 2,84 GHz z układem graficznym Adreno 650 i dedykowanym modemem 5G Snapdragon X55. Smartfon zaoferuje też 8 GB RAM i 128 GB lub 256 GB pamięci wbudowanej. Frontową kamerkę urządzenia charakteryzuje rozdzielczość 10 MP. Na pleckach natomiast umieszczono trzy obiektywy – główny o rozdzielczości 64 MP, szerokokątny o rodzieczlości 13 MP oraz tzw. „Z Camera”, czyli nadajnik/odbionik ToF. Warto zaznaczyć, że LG V60 ThinQ to smartfon dla melomanów. Nie sposób nie wspomnieć o 3,5 mm złączu słuchawkowym, 32-bitowym przetworniku cyfrowo-analogowy Hi-Fi Quad, głośnikach stereo oraz procesorze dźwięku LG 3D Sound Engine. Oczywiście smartfon spełnia militarne standardy wytrzymałości MIL-STD 810G. Zasila go natomiast bateria o pojemności 5000 mAh. Do flagowca możemy oczywiście podpiąć dodatkowy ekran LG Dual Screen będący dodatkowym akcesorium za które przyjdzie nam dopłacić.

Nie znamy jeszcze polskich cen nowości. Nie wiadomo też kiedy flagowiec trafi na nasz rynek. Obyśmy nie musieli czekać zbyt długo. LG już niejednokrotnie bowiem pokazało nam, że potrafi zbyt późno wprowadzać do sprzedaży w Europie naprawdę świetne produkty, które przez takie postępowanie tracą szanse na rynkowy sukces.

Źródło: informacja prasowa