windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Xiaomi może się bać? Galaxy M31 zmierza do Europy!

Samsung na poważnie zabrał się za rywalizację z chińskimi producentami smartfonów i dzięki premierom świetnych urządzeń z linii Galaxy A nadal pozostaje najsilniejszym graczem na rynku urządzeń pracujących pod kontrolą Androida. Wkrótce do sprzedaży może natomiast trafić pogromca rynku najtańszych smartfonów – model M31, którego atuty prezentują się imponująco!

Niedrogi smartfon ze sporym potencjałem!

Model Galaxy M31 to ponadprzeciętne, niskobudżetowe urządzenie, które zaoferuje ekran Super AMOLED o przekątnej 6,4″ i rozdzielczości FullHD+. Ponadto możemy liczyć na obecność procesora Exynos 9611, którego wspiera układ graficzny ARM Mali-G71 MP3 oraz 6GB pamięci RAM LPDDR4x. Producent postawił także o wygospodarowaniu 64GB lub 128GB pamięci na dane użytkownika. Aparat zamontowany na pokładzie tego smartfona zaoferuje cztery obiektywy. Mamy więc główny aparat 64 MP, obiektyw szerokokątny 8 MP oraz dwa obiektywy 5 MP – makro oraz do pomiaru głębi ostrości. Samsung postawił także na porządny aparat do selfie oraz rozmów wideo. Oferuje on rozdzielczość 32 MP oraz możliwość nagrywania wideo w 4K oraz z funkcją slow-motion. Największy smaczek jednak pozostawiłem dla Was na koniec. Samsung Galaxy M31 zaoferuje bowiem dostęp do akumulatora o pojemności 6000 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania 15W.

Premiera smartfona już na początku marca. W Indiach ma kosztować w przeliczeniu na naszą walutę około 830-890 zł (w zależności od wariantu). Nowość według wstępnych zapowiedzi ma trafić do Europy. Jeśli w naszym cena wyniosłaby 1100-1200 zł to smartfon ten będzie naprawdę godną polecenia propozycją.

Źródło: Neowin