windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Netflix

Drugi sezon serialu Wiedźmin w drodze! Ruszyła giełda nazwisk!

Pierwszy sezon serialu Wiedźmin od Netflixa osiągnął niesamowity sukces i przyczynił się do świetnych wyników sprzedaży zarówno książek, jak i gier z Geraltem w roli głównej. Dowiedzieliśmy się właśnie, że wystartowały prace nad drugim sezonem widowiska (premiera w 2021 roku) i właśnie rozkręca się lista aktorów, którzy pojawią się na planie.

Kto zagra nowych bohaterów drugiego sezonu? Poznaliśmy nazwiska!

Premiera drugiego sezonu serialu przyniesie nam oczywiście kolejnych, ciekawych bohaterów całej sagi. Poznaliśmy już nazwiska aktorów, którzy wcielą się w niektórych z nich. Są to:

  • Yasen Atour (Coen),
  • Paul Bullion (Lambert),
  • Agnes Bjorn (Verena),
  • Kristofer Hivju (Nivellen),
  • Aisha Fabienne Ross (Lydia van Bredevoort),
  • Mecia Simson (Francesca Findabair).

Oczywiście sporo ról pozostało jeszcze do obsadzenia – w tym postać mistrza wiedźminów – Vesemira. Tutaj bardzo poważnie przymierzany jest Mark Hamill, który ponoć otrzymał już propozycję ze strony Netflixa. Wcześniej w mediach społecznościowych sam wyrażał chęć dołączenia do obsady serialu. Myślę, że najbliższe tygodnie mogą przynieść nam jeszcze bardzo ciekawe wieści w kwestii kształtowania się obsady drugiego sezonu tego serialowego hitu.

Muszę przyznać, że nie mogę się doczekać kolejnego sezonu Wiedźmina. Pierwszy niesamowicie mi się podobał i liczę na to, że jego kontynuacja zaoferuje nam jeszcze wyższy poziom i równie emocjonujące widowisko. A jak Wy oceniacie serial Wiedźmin od Netflixa?

Źródło: Netflix

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o