windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki

Gmail wkrótce z fenomenalnymi zmianami? Ma być bardziej praktyczny!

Google ostatnimi czasy stawia na intensywny rozwój swoich usług. Nowe funkcje często i w satysfakcjonującej liczbie trafają do Chrome, Map czy Zdjęć. Przyszedł więc i czas na Gmail. Już niedługo zarządzanie naszymi wiadomościami e-maill może osiągnąć zupełnie nowy poziom. Koncern z Mountain View zamierza bowiem dotrzymać słowa danego użytkownikom popularnej usługi pocztowej.

Pamiętacie jeszcze Inboxa? No to mam dla Was dobrą wiadomość!

Inbox był przez wielu z nas uwielbiany za możliwość przejrzystego i intuicyjnego zarządzania naszą skrzynką Gmail. Został jednak zamknięty przez Google. Jego użytkownicy natomiast zostali zapewnieni, że koncern z Mountain View będzie się starał systematycznie udostępniać funkcje tej świetnej aplikacji w regularnym kliencie Gmaila. Koncern z Mountain View chce postawić w najbliższym czasnie na lepsze etykietowanie naszych maili, a być może nawet na wygodne grupowanie maili. Porządkowanie Gmaila nie należy bowiem obecnie do zadań najwygodniejszych. W kodzie usługi zauważono etykiety nazwane „podróż” i „zakupy”. Pozwolą one w niedalekiej przyszłości na jeszcze praktyczniejsze zarządzanie skrzynką. Przesłanki mówią także, że być może zostanie nam udostępniona możliwość grupowania maili w paczki.

Aplikacja Gmaila jest praktyczna i przejrzysta. Brakuje w niej jednak kilku przydatnych funkcji, W tym roku Google będzie mialo w tej kwestii pole do popisu. Mam nadzieję, że efekty pracy programistów giganta bedziemy mogli sprawdzić już naprawdę niedługo!

Źródło: 9to5google

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o