windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Ciekawostki OnePlus Urzadzenia

Smartfony OnePlus wkrótce z hitową funkcją!

Smartfony OnePlus to świetny wybór dla wszystkich fanów Androida szukających urządzenia z najwyższej półki wyposażonego w topowego podzespoły i intuicyjną nakładkę systemową. Niedługo wspomniane urządzenia zostaną wzbogacone o ważną i przydatną funkcję. Mowa o Ambient Mode od Google!

Czym tak naprawdę jest Ambient Mode?

Ambint Mode to specjalny tryb Asystenta Google, w którym podczas ładowania naszego urządzenia, na ekranie blokady wyświetlane są najważniejsze informacje, które mogą nas zainteresować – powiadomienia o nieodebranych wiadomościach, połączeniach, wpisy kalendarza itp. Możliwe jest także wybranie wyświetlania pokazu slajdów złożonego z naszych ulubionych zdjęć. Aby sprawdzić, czy możemy go włączyć należy wykonać następujące kroki w naszym smartfonie:

Aplikacja Google >> Więcej >> Ustawienia >> Asystent Google >> Asystent >> Telefon >> Ambient Mode

Nie wszyscy użytkownicy urządzeń pracujących pod kontrolą Androida otrzymają dostęp do nowości – wymogiem jest korzystanie z systemu w wersji Oreo, bądź wyższej. Sama funkcja także udostępniana jest falami i część z nas otrzyma ją dopiero za kilka, bądź kilkanaście dni.

Dajcie nam koniecznie znać czy Ambient Mode to funkcja, której wyczekujecie w przypadku Waszych smartfonów OnePlus. Ja chętnie sprawdził bym ją w przypadku mojego Samsunga, ale zapewne na jej udostępnienie w przypadku urządzeń od koncernu z Korei przyjdzie nam jeszcze poczekać. Ambient Mode trafi na wszystkie smartfony OnePlus od modelu OnePlus 3 w górę.

Źródło: PhoneArena