windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Microsoft Surface Surface Phone Urzadzenia

Microsoft zalicza wtopę! Surface Duo z problemami?

Fani Microsoftu z niecierpliwością wyczekują informacji o zapowiedzianym jakiś czas temu Surface Duo. Dzięki temu właśnie urządzeniu, koncern z Redmond chce wrócić na rynek smartfonów – tym razem z Androidem na pokładzie. Jak się jednak okazuje, Microsoft jeszcze nie do końca dopracował testowe egzemplarze Surface Duo i zaliczył ostatnio dość poważną wpadkę!

Problem dotyczy prawidłowego działania smartfona Surface Duo!

Wpadka jest związana z wczorajszą prezentacją urządzenia mającą miejsce w trakcie konferencji Microsoft 365 Developer Day. Koncern z Redmond po raz kolejny pokazał szerszej publiczności składanego smartfona Surface Duo. Nie wszystko poszło jednak po myśli amerykanów. Wpierw urządzenie nawaliło od strony sprzętowej – nie reagowało na dotyk i gesty prezentera. Kolejną wpadką były natomiast problemy z prawidłowym funkcjonowaniem aplikacji Mapy Google, które to najprawdopodobniej po części było związane z problemami z ekranem urządzenia. Wniosek jest jeden – Amerykanów czeka jeszcze ogrom pracy nad Surface Duo – urządzenie z tej półki cenowej i jakościowej musi bowiem działać perfekcyjnie – bez jakichkolwiek problemów czy przycięć.

Myślę, że Surface Duo będzie świetnym i wartościowym smartfonem. Z pewnością nie zdobędzie popularności na miarę flagowców Samsunga czy Apple, jednak może być dla wielu z nas bardzo przydatnym narzędziem codziennej pracy. Jeśli Microsoft odpowiednio go dopracuje, to może wzbudzić spore zainteresowanie fanów koncernu z Redmond.

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o