windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Galaxy Z Flip oficjalnie! Hit czy kit?

Samsung już dziś zaprezentuje nam oficjalnie swoje najnowsze flagowce na 2020 rok. Rodzina Galaxy zostanie wzbogacona o fantastyczne smartfony z najwyższej półki – w tym o model Z Flip. Według wstępnych doniesień ma być on dużo dojrzalszą i bardziej przemyślaną konstrukcją, niż model Galaxy Fold. Czy tak będzie w rzeczywistości? A może znów czeka nas zawód? Oficjalnie został zaprezentowany spot reklamowy związany z tym składanym smartfonem!

Rewolucja? A może kiczowata zabawka dla bogatych?

Samsung Galaxy Z Flip nie będzie należał do najtańszych smartfonów. Za ten efektownie prezentujący się gadżet przyjdzie nam zapłacić aż 1400 USD. Niestety pod względem specyfikacji składana nowość nie dorówna flagowcom z rodziny Galaxy S20. Nowość od Samsunga wyposażona zostanie w dwa ekrany. Ten główny, składany charakteryzować będzie przekątna 6,7″ oraz rozdzielczość 2636 x 1080 pikseli. Nie zabraknie także charakterystycznego dla produktów koncernu z Korei oczka aparatu w którym umieszczona zostanie matryca o rozdzielczości 10 MP. Na zewnętrznej części obudowy natomiast umieszczono ekran powiadomień o przekątnej 1″ (300 x 116 pikseli) oraz aparaty o rozdzielczościach 12 MP + 12 MP. Czas jednak na kilka słów o pozostałych elementach specyfikacji. Producent postawi na procesor Snapdragon 855+ z 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci na dane. Nie zabraknie także funkcji takich, jak Bluetooth 5.0, WiFi 6, NFC oraz port USB typu C. Baterię charakteryzuje pojemność 3300 mAh. Naładujemy ją z mocą 15W po kablu lub 9W bezprzewodowo.

Czy Galaxy Z Flip zrobi furorę? Nie zrobił jej Galaxy Fold, więc i w tym przypadku może być ciężko. Myślę, że raczej będzie pełnił funkcję gadżetu, którym dobrzr zarabiający bedą mogli pochwalić się w towarzystwie. O wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem będzie zakup któregoś z topowych urządzeń Samsunga, które będzie służyło nam bardziej niezawonie w rozmaitych zastosowaniach.

Źródło: YouTube