windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Ciekawostki Google

Sklep Play wkrótce z ważną nowością! Będzie wygodniej

Sklep Play to usługa, którą zna każdy użytkownik smartfona z Androidem. Korzystamy z niego bardzo często, więc koncern z Mountain View dokłada starań, by aplikacja Sklepu była jak najwygodniejsza w obsłudze. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że zmierza do niego ciekawa nowość, która uczyni jego obsługę jeszcze wygodniejszą!

Nasze smartfony same pobiorą premierowe gry i aplikacje

Czy zdarzało się Wam zapisywać do testów jakichś gier bądź aplikacji jeszcze przed ich oficjalną premierą? Mi przytrafia się to bardzo często. Niestety z czasem, w ferworze codziennych obowiązkow zapominam o pobieraniu ich. Google chce wprowadzić do Sklepu nową, przydatną funkcję. Owe aplikacje będą bowiem pobierane na nasze urządzenia automatycznie, w momencie premiery. To świetna nowość dla zabieganych i zapominalskich. Funkcja została wypatrzona w wersji Sklepu oznaczonej jako 18.6.28. Minie jeszcze troszkę czasu, zanim zostanie ona udostępniona użytkownikom Androida. Miejmy nadzieję, że Google nie zmieni zdania i że nie wycofa się z tej pożytecznej zmiany.

Poprzedni rok pzyniósł nam sporo nowości w aplikacjach i usługach od Google. Mam nadzieję, że obecny będzie równie owocny w tej kwestii. W końcu chodzi o to, by korzystanie ze smartfonów pracujących w oparciu o Androida było dla nas coraz większą przyjemnością, prawda?

Źródło: XDA

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o