Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualizacje Aktualności Android Ciekawostki Google

Wiemy kiedy zadebiutuje Android 11! Google podaje konkretną datę!

Android 10 jest już oficjalnie dostępny od niemal pół roku, ale wielu producentów do dziś nie poradziło sobie z jego wdrożeniem na pokładzie swoich urządzeń. My natomiast wyczekujemy już informacji odnośnie premiery i funkcji Androida 11. A Google właśnie uraczyło nas datą konferencji, w trakcie której przedstawi pierwsze, konkretne wieści w tej kwestii.

Smartfony Galaxy S10 mogą być pewne aktualizacji do Androida 11

Nowa wersja oprogramowania z Mountain View zadebiutuje podczas konferencji Google I/O 2020, która odbędzie się w dniach 12-14 maja bieżącego roku. Oczywiście w jej trakcie na pewno poznamy kluczowe nowości, które Google będzie chciało wdrożyć w przypadku kolejnej odsłony Androida. Zapewne dowiemy się też kiedy wystartują beta testy nowej wersji oprogramowania, do której w pierwszej kolejności dostęp otrzymają właściciele smartfonów Pixel. Osobiście nie mogę się doczekać. Android 10 nie jest rewolucyjny pod względem nowości, które wraz z nim trafiają na nasze urządzenia. Być może więc dopiero „jedynastka” wprowadzi jakieś gruntowne zmiany w samym oprogramowaniu?

Oczywiście stabilna wersja Androida 11 zacznie trafiać na nasze smartfony prawdopodobnie na przełomie sierpnia i września. Mam nadzieję, że niektórzy producenci tym razem trochę się ogarną z terminami udostępnienia tej aktualizacji, gdyż w przypadku Androida 10 znów mamy w tej kwestii dramat – poza kilkoma przypadkami.

Źródło: Twitter