windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Xiaomi

Xiaomi Mi 10 pozuje na zdjęciu. Czy takiego smartfona wyczekują fani marki?

Początek tego roku będzie obfitował w premiery flagowych smartfonów od najpopularniejszych producentów. Poznaliśmy już wygląd Samsungów z rodziny Galaxy S20 oraz flagowych modeli Huawei z serii P40 i muszę przyznać, że pod względem wizualnym… wieją one nudą! Ciekawą i o wiele tańszą dla nich alternatywą może być Xiaomi Mi 10. Do sieci wyciekło właśnie jego zdjęcie!

Xiaomi Mi 10

Na pierwszy rzut oka widzimy, że plecki urządzenia nie oferują nam ogromnej, szpetnej wyspy aparatu – nawiązują bardziej do Mi Note 10, jednak nie uwydatniono w ich przypadku głównego obiektywu aparatu w tak dosadny sposób, jak w przypadku „Notki”. Muszę przyznać, że takie wzornictwo odpowiada mi o wiele bardziej, niż stylistyka pozostałych, tegorocznych flagowców inspirowana wyraźnie Pixelem czwartej generacji. Spójrzcie teraz na front urządzenia. Xiaomi postawiło na „oczko” aparatu zbliżone do tego, które znamy z chociażby Samsunga Galaxy S10. Biorąc pod uwagę topową specyfikację oraz doskonały stosunek ceny do jakości możemy być pewni, że miliony użytkowników skuszą się na zakup Mi 10.

Myślę, że Mi 10 zdobędzie tytuł króla benchmarków i będzie go bardzo długo skutecznie broniła. A jak Wam się podoba wzornictwo nowości? Czy Waszym zdaniem nowości od Huawei i Samsunga są pod tym względem bez wyrazu? Zapraszam Was do wyrażenia opinii w komentarzach.

Źródło: GSM Arena